пʼятницю, 20 березня 2020 р.

#COVID-19  ВАЖЛИВО ЗНАТИ!!!

* Вірус - це неживий організм, а молекула білка (РНК), покрита захисним шаром ліпіду (жиру), який при поглинанні клітинами слизової оболонки ока, носа або щоки змінює свій генетичний код (мутує) і перетворюється в розмножуючі клітини-агресори.

* Оскільки вірус - неживий організм, а молекула білка, він не вмирає, а розкладається сам по собі. Час розпаду залежить від 1) температури, 2) вологості і 3) типу матеріалу, в / на якому він знаходиться.

* Вірус дуже крихкий; єдине, що захищає його, - це тонкий зовнішній шар жиру. Ось чому будь - МИЛО або миючий засіб є найкращим засобом, тому що піна розщеплює жир (ось чому ви повинні размилювати мило так довго: протягом 20 секунд або більше, щоб зробити багато піни). Після розчинення жирового верхнього шару, молекула білка сама розкладається і розщеплюється.

* ТЕПЛО топить жир; Ось чому так добре використовувати воду вище 25 градусів за Цельсієм для миття рук, ОДЯГУ і всього іншого. Крім того, гаряча вода робить більше піни, і це робить її ще більш дієвою.

* Алкоголь або будь-яка суміш зі спиртом більше 65% розчиняє будь-який жир, особливо зовнішній ліпідний шар вірусу.

* Будь-яка суміш з 1 частиною відбілювача і 5 частинами води безпосередньо розчиняє білок, розщеплює його зсередини.

* ПЕРЕКИС ВОДНЮ по ефективності стоїть після мила, алкоголю і хлору, тому що перекис теж розчиняє вірусний білок, але її потрібно використовувати в чистому вигляді, а це шкодить вашій шкірі.

* Бактерициди НЕ допомагають. Вірус - неживий організм, як бактерії, і не може бути вбитий антибіотиками.

* НІКОЛИ НЕ тряси використаний або невикористаний одяг, простирадла або тканину. Незважаючи на те, що вірус приклеєний до пористої поверхні, він дуже інертний і розпадається за 3 години (на тканини і пористих поверхнях), 4 години (на міді, яка сама антисептик, і деревині, тому що вона відтягує вологу і не дає відшаровуватися і ділитися), 24 години (на картоні), 42 години (на металі) і 72 години (на пластику). Але якщо ви струшуєте матеріал або використовуєте щітку, молекули вірусу плаватимуть в повітрі до 3 годин і можуть осісти на слизовій вашого носа і т.д.

* Молекули вірусу залишаються дуже СТАБІЛЬНИМИ при зовнішньому або штучному холоді, в тому числі створюваному кондиціонерами в будинках, автомобілях і т.п. Їм також потрібна волога, щоб залишатися стабільними, особливо в темряві. Отже, СУХЕ, тепле і наповнене СВІТЛОМ середовище буде руйнувати їх швидше.

* УЛЬТРАФІОЛЕТ на будь-якій поверхні розщеплює вірусний білок. Наприклад, для дезінфекції і повторного використання маски він підходить ідеально. Будьте обережні, тому що він також розщеплює і шкірний колаген (який теж є білком), що в кінцевому підсумку викликає зморшки і навіть рак шкіри.

* Вірус НЕ МОЖЕ пройти через здорову шкіру.

* Оцет НЕефективний, тому що він не руйнує захисний шар жиру.

* НЕефективні ні ДУХИ, ні ГОРІЛКА. У них алкоголю менше 65%.

* LISTERINE - так! Це 65% алкоголю. * Чим більше ОБМЕЖЕНий простір, тим БІЛЬШа концентрація вірусу. Чим більше простір ВІДКРИТО або природно вентильовано - тим вірусів менше!

* 100 раз сказано, але скажімо ще раз: ви повинні мити руки ДО і ПІСЛЯ дотику до слизистих оболонок, особи, їжі, замків, ручок, вимикачів, пультів, телефона, годинника, комп'ютерів, столів, телевізора, кнопок, грошей, ключів, гаманцях і т.д. + До і після туалету (де ваші слизові теж схильні до небезпеки). Молекули вірусу можуть ховатися в мікротріщинах на руках, куди не потрапляє вода при митті. Використовуйте зволожувачі. Чим товщий шар ЗВОЛОЖУВАЧА, тим краще. Також позбудьтеся від довгих нігтів, там може ховатися вірус!

Надано: Університет Джона Хопкінса

Немає коментарів:

Дописати коментар