Нові надходження

 Дорогий читачу!

Тут  ти можеш дізнаєшся про нові книги, які надійшли
 до бібліотеки.


1.Меган Мак Доналд. Джуді Муді 

На вас чекає знайомство з кумедною дівчинкою на ім’я Джуді Муді, у якої частенько змінюється настрій. Він буває хороший, поганий, передшкільний, шкільний – який завгодно. А ще у неї є  молодший братик Стінк, найкращий друг Рокі та «заклятий» друг Френк Перл. Вони потрапляють у різноманітні пригоди, рятують світ, прагнуть стати знаменитими, вчаться віщувати майбутнє та лікувати. А головне – вони неодмінно подарують усім читачам гарний настрій!
2. Володимир Рутківський.  Сторожова застава

         Нова повість неперевершеного майстра українського дитячого історичного роману Володимира Рутківського присвячена героїчним і маловідомим сторінкам нашого прадавнього минулого. Школяр Вітько через загадковий портал часу потрапляє у 1097-й рік, де зустрічається із богатирями Іллею Муровцем, Олешком Поповичем та Добринею. На Вітька чекає багато відкриттів, пригод та випробувань, а також зустріч із чарівною дівчиною Оленкою. Тут випробовується його кмітливість, завзятість і сміливість, він бореться зі страхами та проявляє лідерські якості. І хоч життя у історичному минулому захоплює, потрібно повернутися у свій час, та чи вдасться це зробити Вітьку? 
            За романом Володимира Рутківського знято однойменний український фільм-фентезі. 


3. Ніна Елізабет Грьонтведт. Привіт, це я!

Перша книжка з серії норвезької письменниці та художниці Ніни Е. Грьонтведт. Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?


4. Кері Сміт. Безлад. Головний посібник з помилок і негараздів


5. Андрій Кокотюха "Гімназист і Чорна Рука"

    У Першій зразковій гімназії все зразкове - окрім учнів. Про гріхи кожного знає лиховісний незнайомець, який називає себе Чорною Рукою. Хто не виконає його наказів, тому непереливки. Саме через погрози Чорної Руки починаються небезпечні пригоди звичайного київського гімназиста Юрка Туряниці. Волею долі лише він знає, хто скоїв вбивство, в якому звинувачують українського воїна-добровольця. 
    І восьмикласник іде по сліду, як справжній детектив. Разом з київським гімназистом і його друзями ви потрапите в моторошні покинуті будинки, старі київські двори та лігва озброєних бандитів. Поруч із Юрком - простакуватий і мудрий приватний детектив Назар Шпиг, котрий дуже любить змінювати зовнішність, та кумедний Джентельмен на чотирьох лапах...


6. Олена Тараріна. "Бути собою. 10 гаджетів для щастя"
      Книжка Олени Тараріної «Бути собою» допоможе підліткам отримати детальну карту вирішення багатьох проблемних ситуацій, подивитися на себе зі сторони та зробити правильні дії. Книга також стане у нагоді батькам, які хочуть краще зрозуміти свою дитину та вчасно її підтримати.
     «Бути собою» написана для всіх думаючих людей. Це найпотужніший самовихователь для підлітків. Це можливість стати лідером і віднайти свою суперсилу. Книга відкриє підлітку доступ до такого свого потенціалу, про який зараз він навіть гадки не має!

7. Надійка Гербіш "Українське Різдво" 

 
(подарована ученицею 6-А класу Лілією Терновою)

8. Тарас Шевченко у пам'яті поколінь

Унікальне видання про генія українського народу, його творчість, а також пошанування Великого Кобзаря як в Україні, так і у світі знаходимо на сторінках цієї книги.
(подарована бібліотеці родиною К. Блажевської)

Немає коментарів:

Дописати коментар